Contact

If you are interested in medical consultation, cooperation, lecture or any other topic please fill in the contact form on this page. I answer to all letters.

Work phone number: 00 48 22 599 14 04 (8:00 – 15:00 on weekdays)

Advertisements

11 Responses to Contact

 1. Lol says:

  Dzień dobry!
  Przeczytałam Pański artykuł o wyleczeniu cukrzycy i jestem pod wielkim wrażeniem. Chciałabym się dowiedzieć, czy prowadzi Pan w tym kierunku jakieś badania na szerszą skalę i czy ta metoda może wydawac się przełomowa? Może podchodzę do tego zbyt entuzjastycznie, ale zachwyciła mnie ta wiadomość, ponieważ pojawia się cień szansy na wyleczenie cukrzycy. Jeśli można, to bardzo prosiłabym, oczywiście jeśli to nie byłby problem dla Pana, o szczegóły tego programu, tzn. czy było to już testowane na pacjentach? Jeśli tak, to co obecnie dzieje się z ich chorobą? Jak wygląda sprawa podaży insuliny? Ze swojej strony pragnę bardzo Panu podziękować. Miło się czyta, że tak wiele Pan działa w sprawie wyleczenia cukrzycy. Ja zachorowałam ponad 6 miesięcy temu i byłam dosłownie załamana. Jednak to niesamowite, że Pan się angażuje w leczenie cukrzycy. Bardzo Panu dziękuję i życzę dalszych sukcesów. I serdecznie proszę o odpowiedź.

  • Dziękuję za komentarz. Aktualnie przygotowujemy się by rozpocząć tego typu leczenie. Szukamy odpowiedniego laboratorium w Polsce które mogłoby przygotować tego typu komórki. Jeżeli będzie to możliwe rozpoczniemy tego typu leczenie w Polsce. Ile to potrwa – nie wiem. Wystarczy, że znajdziemy zainteresowane laboratorium i praktycznie możemy to zrobić. Na razie to jedna publikacja i potrzeba potwierdzenia w innych szpitalach na całym świecie by móc powiedzieć że to leczenie działa – natomiast jest to promyk nadziei dla wszystkich chorych. Serdecznie pozdrawiam.

 2. Lol says:

  Mocno ściskam kciuki za ten program. Oby się Pańskiemu zespołowi udało. Dziękuję bardzo za odpowiedź. Z niecierpliwością będę czekać na nowinki w tym temacie. Powodzenia, aby 2014 rok okazał się przełomowym! Życzę Panu sukcesów w życiu nietylko zawodowym, ale również prywatnym. Pozdrawiam!

  • Bielecka, Alina says:

   Witam, my także czekamy, mam 14 letnią córkę chorą od roku.
   Wszystkiego dobrego na nowy rok.

   Alina Bielecka

 3. Agnieszka says:

  Witam.
  Czy jest obecnie metoda na zwalczenie cukrzycy typu 1 u osób chorujących po kilka lat. Słyszałam że jest metoda przeszczepu wysp trzustkowych ale czy jest to wykonywane w Polsce? Jakie wymagania są do przystąpienia na zabieg przeszczepu wysp trzustkowych?
  Serdecznie czekam na odpowiedz i Życzę dalszych sukcesów. Pozdrawiam.

 4. Hope says:

  Witam Panie doktorze! Czy coś ruszyło się w sprawie leczenia cukrzycy? Czy jest testowana już ta metoda o której Pan wspomniał w jednym ze swoich postów? Bardzo proszę o odpowiedź.
  P.S. Jeśli Pan i Pański zespół szukałby królików doświadczalnych, to jestem chętna.

 5. Lol says:

  Panie Doktorze, ostatnio natknęlam się w Internecie na taki artykuł:
  http://www.diabetes.co.uk/news/2014/Jan/new-blood-vessels-in-the-pancreas-cure-type-1-diabetes-in-mice-94468190.html

  Co Pan o tym sądzi?

 6. Aaron Grover says:

  Please contact me, I am seeking this treatment ASAP

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s